Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela Zwykła, Uroczystość Odpustowa NMP Częstochowskiej, 25 sierpnia 2024 r.

1. W środę o godz. 18.00 warsztaty biblijne w domu parafialnym.
  2. W przyszłą niedzielę odbędą się Dożynki Gminne. Msza św. o godz. 12.00 w Świętajnie, po niej festyn dożynkowy na stadionie.
  3. Za dwa tygodnie rozpoczynamy prace konserwatorskie i roboty budowlane w naszym kościele. Potrwają one kilka najbliższych miesięcy, ale w czasie ich trwania Msze św. będą sprawowane bez przeszkód.
  4. W Liturgii Kościoła:

Wtorek – wspomnienie św. Moniki;

Środa – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;

Czwartek – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

1. Rodzinom Ordowskich i Doroszko bardzo dziękuję za ofiarowanie kwiatów do kościoła.
  2. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii życzę dobrego i przyjemnego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.
 26.08 poniedz. 18.00 O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski ks. Proboszczowi (int. Cz. Zysk)
 27.08 wtorek 18.00 † Jan Słabiński
 28.08 środa Nie ma Mszy św.
 29.08 czwartek Nie ma Mszy św.
 30.08 piątek 18.00 † Dariusz Szymczak (int. od rodziny)
 31.08 sobota 17.00 † Nadzieja Jagodnicka (int. od wnuczki Natalii)
Cz. Dwór † Eugenia Wawrzyn w 1. r. śm.
   1.09 niedziela Mazury † Weronika i zm. z rodz. Bronikowskich, Szczerbów, Iwanickich
i Koprowskich
Sokółki W intencji parafian
Cichy Msza św. dziękczynna za łaskę Chrztu św., z prośbą o Boże błog.
i opiekę Matki Bożej dla Kuby Falkowskiego