XXII Niedziela Zwykła, 1 września 2024 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Sumie adoracja Chrystusa Eucharystycznego i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś 85. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych ale też upraszajmy u Pana Boga łaski pokoju dla nas wszystkich.
  3. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Msze św. o godz. 8.00 w Sokółkach i 9.00 w Mazurach.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy prace konserwatorskie i roboty budowlane w naszym kościele. Potrwają one kilka najbliższych miesięcy, ale w czasie ich trwania Msze św. będą sprawowane bez przeszkód.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00. Nabożeństwa po Mszach świętych.
  6. W Liturgii Kościoła:

Wtorek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

1. Rodzinie Ordowskich bardzo dziękuję za ofiarowanie kwiatów do kościoła.
  2. W ostatnim tygodniu zakończyła ziemskie pielgrzymowanie śp. Halina Rydzewska z Borek. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.30. Wieczny odpoczynek…
  3. Od jutra rozpoczynamy tegoroczne wizyty duszpasterskie. Przy okazji odwiedzin, jak co roku będzie można zamówić Msze św. na przyszły rok oraz dokonać wpłat na fundusz parafialny. W tym tygodniu:

Poniedziałek – Cichy 1,4,5 i Niemsty od 13.30

Wtorek – Cichy 6, 9 i domki od 14.00

Środa – Cichy 8 i 10 od godz. 13.00

Czwartek – Doliwy i Jurki od 13.00

Piątek – Nie ma odwiedzin (I piątek)

Sobota – Rogojny od 9.00

Poniedziałek – Cicha Wólka i Zawady Ol. od 13.00

2.09 poniedz. 18.00 † Adela Hańczuk w 9. miesiąc po śm.
   3.09 wtorek 18.00 † Wacław Żukowski w 5. r. śm.
   4.09 środa 18.00 † Teresa Jurewicz w 2. miesiąc po śm. (int. od KR z Borek)
   5.09 czwartek 18.00 † Antoni Ślepski w 7. miesiąc po śm.
   6.09 piątek 18.00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
   7.09 sobota 17.00 † Franciszek Rozmysłowski w 2.miesiąc po śm. (int. od syna Krzysztofa)
Cz. Dwór W intencji zmarłych polecanych w modlitwie rocznych wypominek
   8.09 niedziela Mazury W intencji zmarłych polecanych w modlitwie rocznych wypominek